SSS - SIKÇA SORULAN SORULAR!

Yazılımınızı nasıl satın alabilirim?

Yazılımımıza sahip olmak için öncelikle bize iletişim formumuzdan, telefon numaralarımızdan ya da destek@wdedesign.com email adresimizden ulaşarak bilgi verebilirsiniz. Ardından banka hesap numaramıza gerekli ücreti yatırdıktan sonra yatırdıgınıza dair bilgi vermeniz ile kurulum yapılacaktır.

Ödeme Yöntemleri?

Şu an için sadece banka hesap numaramız ile ödeme alabiliyoruz (Havale/EFT). Onun haricinde kredi kartına taksit seçeneklerimiz malesef mevcut değildir.

Farklı tasarım yapıyor musunuz?

Elbette, hayalinizdeki tasarımı bize bildirin biz size farklı bir tasarım ile size özel bir arayüz yapalım. (Ek Ücretli)

Yazılımın çalışması için hosting özellikleri nelerdir?

Linux Hosting
Php 5.4.x
Ioncube 4.4.1 ve Üzeri
Allow Url Open On

Kodlama bilgim var yazılımı geliştirebilir miyim??

Yazılımımız şifrelidir ancak arayüz ve birçok kod kısmı şifresizdir. Bu yüzden kodlama bilginiz var ise gerekli yazılım programları ile sistemi daha da geliştirmenize olanak sağlamaktayız.

Yazılımı satın aldıktan sonra bir daha ücret ödeyecek miyim?

Yazılımımızı satın aldıktan sonra hiç bir şekilde bir daha lisanslama ücreti ödemeyeceksiniz. Ömür boyu lisans , sınırsız kullanımdır. Sadece mevcut özellikler dışında ekletmek isteyeceğiniz eklentiler için ek ücret ödeyebilirsiniz.

Eklenti yapıyor musunuz?

Tabiki, ek ücreti ile isteğinize uygun her yeni özelliği, eklentiyi yapıyoruz.

Mobil Desteği varmı?

WDENews v5 Neuro haber yazılımımızda mobil desteğimiz vardır.

Mevcut yazılımlar harici yazılım yapıyor musunuz?

Yeni yazılımlar üretiyoruz. Bunun için bizimle iletişim kurarak nasıl bir proje istediğinizi detaylı bir şekilde anlatabilir, teklif alabilirsiniz.

Ücretsiz destek veriyor musunuz?

Ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti vermekteyiz. (Mail, Skype, İletişim Formu)

Kendi sunucumuzda kullanabilir miyiz?

Biz sadece yazılım satıyoruz. Haricindeki hosting,domain satışları yapmıyoruz. Bu yüzden kendi sunucunuzda kullanabilirsiniz.