WhatsApp (+90) 0543 598 29 02

BANKA HESAP NUMARALARI

PROFESYONEL HABER SİSTEMİ

NASIL KAZANÇ ELDE EDİLİR

NEDEN BİZ

HABER YAZILIMI

DEMO

KURUMSAL

REFERANSLAR

S.S.S.

BİZE ULAŞIN

(+90) 543 598 29 02

KURUMSAL

Sürekli gelişmekte olan internet sektöründe özellikle internet gazeteceliği kapsamında geliştirmekte olduğumuz yazılım, bileşen ve kolay kullanılabilir içerik sistemleri ve yönetim panelleriyle müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti veriyoruz. Hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler için doğru adres...

SON TEKNOLOJİ ÜRÜN ALTYAPILARI

Uzman ekibimizle buundugumuz çağdaki tüm standartlara uygun yazılımlar üretiyoruz.
PS | Html 5 | CSS | PHP | Notepad ++

KAZAN - KAZAN SİSTEMİ

Prensiplerimiz gereği hiç bir zaman tek taraflı olarak çalışmıyoruz. Biz kazanıyorsak sizinde kazanmanız için gerekli altyapıyı hazırlıyoruz. Yazılımlarımızı kazanç odaklı üretiyoruz. Gerekli reklam alanları ve News altyapı hizmetleri ile bizimle bir kaç adım öndesiniz.

ÜCRETSİZ TEKNİK DESTEK

En önemli hizmetlerden bir tanesi satış sonrası teknik olarak destek olanağıdır. Biz müşterilerimizi herşeyden önce görmemizden ötürü bu imkanları sonuna kadar zorluyoruz. Bize sitemiz üzerinden CANLI DESTEK , İLETİŞİM FORMU ve E-Mail üzerinden; site dışı olarak telefon numaralarımızdan veya WhatsApp uygulaması numaramızdan direkt olarak ulaşabilir , hızlı bir şekilde sorularınıza cevap alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ CLOUD HOSTING

Sunucu ve Hosting için hatasız ve optimize edilmiş profesyonel alt yapı hizmetleri sağlıyoruz. Kampanyalar dahilinde bir süreliğine ücretsiz olarak hizmet veriyoruz

İNTERNET GAZETECİLİĞİNE İSTİHDAM SAĞLIYORUZ

İnternet Gazeteciğini önemsiyor ve bu sektöre sizleri de dahil etmek için yaratıcılığımızı konuşturuyoruz.Sizlere, hazır paketler halinde uygun fiyat garantisi taahhüt ederek, kaliteden ödün vermeden sadece sizler için üretiyoruz. 2014 yılından bu yana, yüzlerce girişimciyi sektöre dahil ettik.

Bizimle çalışmaya geç kalmadan referanslarımıza bir göz atın100% Müşteri Memnuniyeti

Kazandıran Çözümler Üretmek

Sürekli Olmak

Ulaşılabilir OlmakBİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

543 598 29 02

TESLİMAT SAYISI
594
BİLGİ ALMA VE GERİ DÖNÜŞ
%87
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%95
TEKNİK DESTEK SEVİYESİ
98/100

Copyright © 2017 Datrom - iştirakidir.