WhatsApp (+90) 0543 598 29 02

BANKA HESAP NUMARALARI

PROFESYONEL HABER SİSTEMİ

NASIL KAZANÇ ELDE EDİLİR

NEDEN BİZ

HABER YAZILIMI

DEMO

KURUMSAL

REFERANSLAR

S.S.S.

BİZE ULAŞIN

(+90) 543 598 29 02

SIKÇA SORULAN SORULAR - S.S.S.
Haber Yazılımı hakkında Sıkça Sorulan Sorulara göz gezdirerek en çok yöneltilen sorulara verilen cevapları inceleyebilirsiniz. Satın almadan önce kimler neleri sormuş, bizler sorulan sorulara nasıl cevaplar vermişiz hepsi aşağıdadır.
YAZILIMINIZI NASIL SATIN ALABİLİRİM?

Yazılımımıza sahip olmak için öncelikle bize iletişim formumuzdan, telefon numaralarımızdan ya da [email protected] email adresimizden ulaşarak bilgi verebilirsiniz. Ardından banka hesap numaramıza gerekli ücreti yatırdıktan sonra yatırdıgınıza dair bilgi vermeniz ile kurulum yapılacaktır.

SATIN ALDIKTAN SONRA BİR DAHA ÜCRET ÖDEYECEK MİYİM?

Yazılımımızı satın aldıktan sonra hiç bir şekilde bir daha lisanslama ücreti ödemeyeceksiniz. Ömür boyu lisans , sınırsız kullanımdır. Sadece mevcut özellikler dışında ekletmek isteyeceğiniz eklentiler için ek ücret ödeyebilirsiniz.

ÖDEME YÖNTEMLERİ?

Şu an için sadece banka hesap numaramız ile ödeme alabiliyoruz (Havale/EFT). Onun haricinde kredi kartına taksit seçeneklerimiz malesef mevcut değildir.

EKLENTİ YAPIYOR MUSUNUZ?

Tabiki, ek ücreti ile isteğinize uygun her yeni özelliği, eklentiyi yapıyoruz.

FARKLI TASARIM YAPIYOR MUSUNUZ?

Elbette, hayalinizdeki tasarımı bize bildirin biz size farklı bir tasarım ile size özel bir arayüz yapalım. (Ek Ücretli)

MOBİL DESTEĞİ VARMI?

Datrom haber yazılımımızda mobil desteğimiz vardır.

YAZILIM İÇİN HOSTİNG ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Linux Hosting
Php 5.4.x ve üzeri
Ioncube 4.4.1 ve Üzeri
Allow Url Open On

MOBİL DESTEĞİ VARMI?

Yeni yazılımlar üretiyoruz. Bunun için bizimle iletişim kurarak nasıl bir proje istediğinizi detaylı bir şekilde anlatabilir, teklif alabilirsiniz.

YAZILIMI GELİŞTİREBİLİR MİYİM?

Yazılımımız şifrelidir ancak arayüz ve birçok kod kısmı şifresizdir. Bu yüzden kodlama bilginiz var ise gerekli yazılım programları ile sistemi daha da geliştirmenize olanak sağlamaktayız.

ÜCRETSİZ DESTEK VERİYOR MUSUNUZ?

Ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti vermekteyiz.

HARİCİ YAZILIM YAPIYOR MUSUNUZ?

Yeni yazılımlar üretiyoruz. Bunun için bizimle iletişim kurarak nasıl bir proje istediğinizi detaylı bir şekilde anlatabilir, teklif alabilirsiniz.

KENDİ SUNUCUMUZDA KULLANABİLİR MİYİZ?

Biz sadece yazılım satıyoruz. Haricindeki hosting,domain satışları yapmıyoruz. Bu yüzden kendi sunucunuzda kullanabilirsiniz.BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

543 598 29 02

TESLİMAT SAYISI
594
BİLGİ ALMA VE GERİ DÖNÜŞ
%87
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
%95
TEKNİK DESTEK SEVİYESİ
98/100

Copyright © 2017 Datrom - iştirakidir.